Для поповнення особистого рахунку можете вибрати один із способів оплати:

  • У касі безпосередньо в нашому офісі

  • Через особистий кабінет

    Увiйти до особистого кабiнету http://my.fobos.pl.ua, вибрати в списку «поповнити рахунок», внести в рядку необхідну суму до зарахування на свій рахунок, використовуючи систему Приват24.
  • Через термінали поповнення рахунку E-PAY

    ВАЖЛИВО!!! Для коректного поповнення рахунку необхідно знати номер свого особистого грошового рахунку (Особова рахунок). Номер рахунку уточнюйте попередньо за телефонами техпідтримки, або увійшовши в свій особистий кабінет за адресою http://my.fobos.pl.ua, використовуючи свої облікові дані (логін + пароль).
ls
  • Через термінали або касу ПриватБанку

    Карта банкоматів і терміналів На табло терміналу вибрати «Комунальні послуги», потім «Інтернет» і вибрати Центр Впровадження Інформаційних Технологій «Фобос» або зробити пошук по найменуванню «ФОБОС», а якщо вже оплачували інтернет через термінал можна скористатися пунктом «Мої платежі». ВАЖЛИВО!!! Для коректного поповнення рахунку необхідно знати номер свого особистого грошового рахунку (Особовий рахунок) він вказується в поле терміналу «Ідентифікатор» Номер рахунку уточнюйте попередньо за телефонами техпідтримки, або увійшовши в свій особистий кабінет за адресою http://my.fobos.pl.ua, використовуючи свої облікові дані (логін + пароль)
ls